Do Strzegomia przyjedzie Cyrk Astoria. Mamy bilety dla czytelników! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

W najbliższy poniedziałek, 26 lipca, do Strzegomia przyjedzie Cyrk Astoria z wyjątkowym show, tworzonym przez profesjonalnych artystów – bez udziału zwierząt. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na występ!

- Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Dla widzów przygotowaliśmy innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt – informuje Cyrk Astoria.
 
Podczas pokazu w Strzegomiu pojawią się zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”, latynoski pokaz hula - hoop prezentowany przez Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Fani znanego programu „Mam Talent!" powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.
 
- Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer - Wiesław Jaśkowski – dodaje Cyrk Astoria.
 
Cyrkowy namiot zostanie rozstawiony przy ul. Agatowej w Strzegomiu 26 lipca (poniedziałek). Organizatorzy zaplanowali 2 przedstawienia o godzinie 16.00 i 18.00. Bilety będzie można kupić przed przedstawieniem przy wejściu do namiotu.

Dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny!

KONKURS!

Żeby wygrać podwójny (dwuosobowy) bilet:

1. Odpowiedz na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać wejściówkę?
2. Wyślij odpowiedź adres e-mail: info@naszstrzegom.pl
3. W tytule wiadomości wpisz: Cyrk Astoria,
4. Podaj swoje imię oraz numer telefonu.

Autorzy najciekawszych według nas odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową i telefoniczną. Dane osobowe będą używane jedynie w celu przekazania zwycięskich imiennych wejściówek na spektakl.

WYNIKI:

Dwuosobowe zaproszenia wygrywają Panie: Joanna, Anna i Magdalena.


Dziękujemy za udział zabawie i gratulujemy!
2021-07-25 10:10 777 Cyrk Astoria, Strzegom, spektakl, występ

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb