Reklama


Reklama


Reklama

Bożonarodzeniowy nastrój w Przedszkolu „Miś Uszatek” w Strzegomiu [FOTO]

Świąteczna atmosfera, kolędy i wspólne kolędowanie – tak wyglądało przedświąteczne spotkanie w Przedszkolu „Miś Uszatek” w Strzegomiu. Najmłodsi wraz z wychowawczyniami celebrowali Boże Narodzenie w duchu radości, życzliwości i wspólnoty.


Dzieci zaprezentowały przygotowane kolędy oraz świąteczne wiersze, wprowadzając wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój.

Ważnym momentem było także wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń, które podkreśliło znaczenie tradycji oraz wzajemnej bliskości. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną wieczerzę, podczas której na stołach pojawił się barszcz czerwony, ryba oraz pierogi.

Przedświąteczne spotkanie w przedszkolu było nie tylko okazją do kultywowania bożonarodzeniowych tradycji, ale także do wspólnego przeżywania radości i integracji całej przedszkolnej społeczności.

Anna Stefanko
2025-12-25 08:47 577 Przedszkole Miś Uszatek, Boże Narodzenie,

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb