Sport

Strzegomscy judocy przywieźli z Oleśnicy 13 medali! [FOTO]

2021-12-12 19:59:50 judo, AKS Strzegom, Super Liga Judo, zawody 0 291

14 reprezentantów sekcji judo AKS Strzegom wzięło udział zawodach Super Ligi Judo w Oleśnicy. 12 grudnia br. zawodnicy wywalczyli 3 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe medale, pomimo ponad pół tysięcznej konkurencji z kilkudziesięciu klubów w kraju.

Więcej

Otwarcie lodowiska z Mikołajem! [FOTO]

2021-12-06 13:16:04 lodowisko, Strzegom, otwarcie, OSiR 0 289

Znakiem początku zimowego sezonu na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu jest otwarcie "Białego Orlika". 6 grudnia na taflę lodowiska zaprosił tradycyjnie św. Mikołaj, który zapewnił, że dzisiaj wstęp na obiekt jest nieodpłatny!

Więcej

Mikołajkowy Bieg Australijski w świetle reflektorów [FOTO]

2021-12-04 21:28:47 Strzegomska Dwunastka, Edward Fedyczkowski, Mikołajkowy Bieg Australijski, Strzegom, OSiR 0 241

Zaledwie 1 stopień Celsjusza na termometrze nie zniechęcił uczestników do udziału w strzegomskim Mikołajkowym Biegu Australijskim. 4. edycja imprezy przyciągnęła ponad 40 osób, w tym także dzieci.

Więcej

Julia Herbut mistrzynią Polski w judo! [FOTO]

2021-11-30 17:50:35 AKS Strzegom, Julia Herbut, judo, mistrzostwa, złoty medal 2 241

Ogromnym sukcesem dla Julii Herbut, zawodniczki AKS Strzegom, zakończyły się rozgrywane w miniony weekend Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, w Pile. Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej wywalczyła złoty medal w swojej kategorii. Uhonorowany został także trener mistrzyni – Józef Smoter.

Więcej

Przywieźli worek medali z Super Ligi Judo! [FOTO]

2021-11-07 20:05:02 judo, sekcja, AKS Strzegom 0 374

Strzegomska sekcja judo AKS ponownie pokazała moc i siłę. Zawodnicy w I edycji Super Ligi Judo w Jordanowie wywalczyli znakomite lokaty.

Więcej

Mistrzostwa szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Strzegomia [FOTO]

2021-10-28 10:19:00 Mistrzostwa o Puchar Burmistrza, Strzegom, OSiR 0 296

Zawodnicy z 8 szkół stanęli w szranki podczas Mistrzostw Gminy Strzegom Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Strzegomia. Najlepsza okazała się strzegomska „dwójka”. Nagrody indywidualne otrzymali Jakub Komorniczak, Ana Bernal-Staśkiewicz i Sebastian Wojciechowski.

Więcej

Sukcesy strzegomskich judoków [FOTO]

2021-10-27 11:08:42 AKS Strzegom, sekcja judo 0 350

XVII Rawicki Turniej Judo pozwolił wykazać się zawodnikom sekcji AKS Strzegom po covidowej przerwie. Młodzi sportowcy, pod okiem trenerów Krzysztofa Poterały i Józefa Smotera, zdobyli medale i osiągnęli niezłe lokaty.

Więcej

Uroczyste otwarcie boiska przy strzegomskim LO [FOTO]

2021-10-20 17:25:51 boisko, otwarcie, LO, Strzegom 2 871

20 października, odbyło się oficjalne otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego przy Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu. Gościem specjalnym był brązowy medalista igrzysk olimpijskich, mistrz świata w rzucie młotem – Paweł Fajdek.

Więcej

Strzegomscy sztangiści pobili swoje rekordy! [FOTO]

2021-10-18 18:48:15 klub sportowy, Start, Strzegom, zawody 1 308

W miniony weekend Michał Pawlica i Paweł Topa z klubu sportowego Start Strzegom pobili swoje życiowe rekordy podczas IX Mistrzostw Małopolskiego TKKF w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Pierwszy dźwignął 115 kg, a drugi 87,5 kg!

Więcej

Brytyjka wygrywa czterogwiazdkowy konkurs w Morawie, Polka najlepsza w klasie Intro [FOTO]

2021-10-18 07:01:06 WKKW, Strzegom October Festival, Morawa, zawody 1 314

Libby Seed na 10 - letniej klaczy Heartbreaker Star Quality zwyciężyła w klasie CCI4*-L, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom October Festival w WKKW. Polka wygrała konkurs jednej gwiazdki.