Julia Herbut mistrzynią Polski w judo! [FOTO]

Ogromnym sukcesem dla Julii Herbut, zawodniczki AKS Strzegom, zakończyły się rozgrywane w miniony weekend Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, w Pile. Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej wywalczyła złoty medal w swojej kategorii. Uhonorowany został także trener mistrzyni – Józef Smoter.

Julia Herbut zapewniła sobie I miejsce i złoty medal w kategorii do 40 kg, wygrywając 4 walki przed czasem.

-Druga zawodniczka, Klaudia Borowiec przegrała swoje walki w eliminacjach i odpadła z dalszej rywalizacji w kategorii do 44 kg – relacjonuje Dominika Poterała.

Podczas dekoracji złoty medal otrzymał również trener złotej medalistki Józef Smoter.
 
W zawodach wystartowało 491 zawodników i zawodniczek. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek zakończyły zawody mistrzowskie i pucharowe we wszystkich grupach wiekowych organizowane przez Polski Związek Judo w 2021 r.

Fot.: Dominika Poterała
2021-11-30 17:50 241 AKS Strzegom, Julia Herbut, judo, mistrzostwa, złoty medal

Komentarze

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27858817,slask-kobieta-zmarla-na-ulicy-w-strzegomiu-wolna-karetka-przyjechala.amp

W STRZEGOMIU NIE MA OD LISTOPADA JEDYNEJ KARETKI I DOSTĘPU DO KARETKI !!!!!! MUSICIE PAŃSTWO SAMI POJECHAĆ WŁASNYM SAMOCHODEM W NAGŁYCH PRZYPADKACH CHOROBY WASZYCH DZIECI, RODZICÓW, DZIADKÓW NAJPIERW Z CHORYM DO NAJBLIŻSZEJ PRZYCHODNI ZDROWIA PO SKIEROWANE DO SZPITALA I POJECHAĆ Z TYM SKIEROWANIEM DO SZPITALA "LATAWIEC" W ŚWIDNICY. POINFORMUJCIE SWOICH DZIADKÓW I RODZICÓW, ŻE MUSZĄ DO WAS ZADZWONIĆ, GDZY SIĘ ŹLE POCZUJĄ, BO DZWONIENIE I CZEKANIE NA KARETKĘ MOŻE MIEĆ FATALNE SKUTKI.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb