Mamy "Samorząd przyjazny biznesowi"! [FOTO]

Dolnośląski Plebiscyt Gospodarczy "Gwiazdy Biznesu" od wielu lat wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, samorządy, instytucje oraz osobowości. Podczas tegorocznej gali, Urząd Miejski w Strzegomiu zwyciężył w kategorii "Samorząd przyjazny biznesowi".

9 października w Teatrze Miejskim w Świdnicy odbyła się uroczysta gala Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego "Gwiazdy Biznesu". Wśród laureatów znalazł się Urząd Miejski w Strzegomiu. Nagrodę odebrali Zbigniew Suchyta - burmistrz Strzegomia oraz Tomasz Marczak - przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu.

- Ostatnie tygodnie są szczęśliwe i bardzo owocne dla strzegomskiego samorządu. Po sukcesach w ogólnopolskich konkursach „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” oraz „Budowa Roku 2019”, przyszedł czas na kolejną ważną nagrodę - tłumaczy Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia.
 
Strzegomski magistrat zwyciężył w kategorii „Samorząd przyjazny biznesowi”. Wyjątkowo, z uwagi na pandemię COVID-19 wydarzenie odbyło się z ograniczonym udziałem publiczności.

Dolnośląski Plebiscyt Gospodarczy „Gwiazdy Biznesu” organizowany jest przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, spółkę FRW Media Group oraz Portal Naszbiznes24.pl. Wydarzenie jest wspierane przez licznych sponsorów i partnerów. Wyboru wszystkich laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokonuje Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli znaczących w regionie firm, instytucji otoczenia biznesu oraz samorządowców.

Fot. facebook.com/Zbigniew Suchyta
2020-10-10 06:55 910 gala, plebiscyt, Gwiazdy Biznesu, Urząd Miejski w Strzegomiu, Zbigniew Suchyta, Tomasz Marczak

Komentarze

~kokodyl

Samorząd mamy przyjazny to prawda. Szczególnie jest przyjazny biznesowi z za morza Bałtyckiego. Vikingowie mocno się trzymają za poparciem naszego samorządu, który niczym zarażony korona wirusem stracił węch i nie czuje smrodu ze słodowni. Cóż, mieszkańcy jakby mniej ważni w tym ślepym pędzie do wystawienia się na pierwsze strony. Nagrody i bycie pierwszym ważniejsze niż czyste powietrze i życie bez uciążliwości. Jesteśmy pierwsi i mamy bardzo szczęśliwy samorząd z owocnymi osiągnięciami w ostatnich tygodniach. A ludzie, mieszkańcy...gdzie?

~Ibiza

Brawo Strzegom Moje Gratulacje

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb