Ministrowie odwiedzili skalników [FOTO]

Michał Dworczyk - szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ireneusz Zyska - wiceminister Klimatu i Środowiska uczestniczyli w symbolicznym spotkaniu ze strzegomskimi skalnikami z okazji Barbórki. Goście dokonali także oficjalnego odbioru przebudowy ul. Olszowej w Strzegomiu.
 
Ministrowie pojawili się w mieście na zaproszenie Zbigniewa Suchyty, burmistrza Strzegomia i spotkali się ze skalnikami, którzy są częścią społeczności lokalnej, pielęgnującymi wartości i tradycje górnicze. Goście złożyli wcześniej kwiaty i uczcili modlitwą pamięć przy grobie ks. kanonika Marka Żmudy, który był kapelanem branży kamieniarskiej.
 
Michał Dworczyk dokonał także oficjalnego odbioru przebudowy ul. Olszowej w Strzegomiu, której remont pochłonął ponad 6 mln zł przy ponad 50% dofinansowaniu z  Funduszu Dróg Samorządowych.
 
2020-12-04 15:17 687 Michał Dworczyk, minister, Strzegom, burmistrz, Zbigniew Suchyta, Ireneusz Zyska, Barbórka

Komentarze

~Qwert

Jak zwykle tylko wybranych odwiedzili co by za dużo nie powiedzieli ... A szkoda

~Todzik

Mędy pisowskie już nawet otwierają drogi osiedlowe aby zaistnieć.

~Ryżuj

Bardziej chcieli zaistnieć te nasze, miejscowe trole. Dlatego wysłali zaproszenie to tych PiS - owych ministrów.

Rządy PIS w Polsce to najlepszy czas dla Strzegomia. To właśnie najbardziej życzliwi dla Strzegomia Ministrowie najbardziej zaangażowanego w rozwój samorządów Rządu. Ich serdeczność, życzliwość, prawdziwa radość z rozwoju, owocna współpraca, pomoc, imponujące kwoty dofinansowania są nieocenione !!!!!!!! Wiceminister Ireneusz Zyska od lat dba o Strzegom, interesuje się inwestycjami w Strzegomiu, pamięta zawsze o Strzegomiu, kiedy dzieli się dofinansowania, od lat odwiedza Strzegom w przyjacielskim nastroju, uczestniczy w wydarzeniach. Tacy dostojni i życzliwi Goście niech jak najczęściej odwiedzają nasze miasto i niech czują się u nas rozpieszczani. Szczęść Boże temu Rządowi i Panu Prezydentowi.

Wizyta Gości w Strzegomiu. Barbórkowe życzenia od Ministrów. https://youtu.be/a1NS0M_UVKU?list=PLHU7rtCk6OKG7Nim7RBX7q_cxb9u4NzvI Szczęść Boże Polsce.

~Damazy

~Szczęść Boże temu Rządowi >>>>"Rządy PIS w Polsce to najlepszy czas dla Strzegomia. To właśnie najbardziej życzliwi dla Strzegomia Ministrowie najbardziej zaangażowanego w rozwój samorządów Rządu. Ich serdeczność, życzliwość, prawdziwa radość z rozwoju, owocna współpraca, pomoc, imponujące kwoty dofinansowania są nieocenione !!!!!!!! Wiceminister Ireneusz Zyska od lat dba o Strzegom...." No O'K ale gdzie życzenia dla lidera Jarosława. Jemu szczęść Boże bardziej się należy niż komukolwiek. Niech nam żyje. Życzę mu dodatkowo, aby ta jego maska przestała zasłaniać mu oczy (bo chłopina nie widzi co się dzieje w kraju) Zatem szczęść Boże Jarku i oby Bóg do ciebie powrócił jak najszybciej. Groźba piekła przed twym obliczem jest bliska.

Dziękuję za przypomnienie, bo oczywiście jak najbardziej trzeba też podziękować Prezesowi PIS, Wice Premierowi J. Kaczyńskiemu za merytoryczną pomoc w negocjacjach przed szczytem UE w Brukseli w sprawie budżetu UE i funduszu odbudowy na którym to podczas szczytu doszło do porozumienia przywódców unijnych, gdzie nasz Pan Premier Mateusz Morawiecki zdobył spektakularny sukces dyplomatyczny, sukces na najwyższym poziomie dyplomacji, niezwykle ważny i korzystny dla Polski. Gdyby Pan Premier M. Morawiecki go nie wynegocjował, gdyby nie użył twardych argumentów, nie doprowadził do tak precyzyjnego opisania efektów ustaleń, ujęcia ich w obowiązującą w Unii formułę wytycznych, wówczas bylibyśmy nieporównywalnie mniej skuteczni. Panu Premierowi Morawieckiemu w wyniku dyplomatycznych negocjacji udało się uzyskać narzędzia, które sprawią, że teraz obrona naszej suwerenności będzie nieporównywalnie skuteczniejsza, niż byłaby bez tego porozumienia. A dodatkowo utrzymaliśmy fundusze, które w tej perspektywie budżetowej są dla naszego kraju niezwykle korzystne. Za tak spektakularny sukces dla naszego kraju trzeba POGRATULOWAĆ, PODZIĘKOWAĆ i ŻYCZYĆ POMYŚLNOŚCI NA KOLEJNE LATA BUDOWY PRZEPIĘKNEJ, MOCNEJ GOSPODARCZO, STABILNEJ POLSKI! SZCZĘŚĆ BOŻE POLSCE, RZĄDOWI, PANU PREMIEROWI I PANU PREZYDENTOWI.

Życzymy życzymy ..... https://youtu.be/KmQM0i3I67A

~Wesołych Świąt

Cuda Cuda ogłaszają https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-kilkaset-ciezarowek-opuscilo-dover-polacy-pomagaja-w-testowa,nId,4948403

https://youtu.be/5QXBmHOyGwg?list=PLHU7rtCk6OKG7Nim7RBX7q_cxb9u4NzvI

~BRAWO

Brawo. Piękna bezinteresowna pomoc wszystkim kierowcom w potrzebie. Dziękujemy. https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-akcja-w-dover-polscy-medycy-wrocili-juz-do-kraju,nId,4948452

~BRAWO POLSKA!

RZĄD, MEDYCY, WOJSKO - WSZYSCY W ŚWIĘTA NA SŁUŻBIE, CZY TO NOC, CZY DZIEŃ. DZIĘKUJEMY! POLAKOM ZA GRANICĄ DZIĘKUJEMY ZA POMOC, CIEPŁE POSIŁKI, NAPOJE DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW. https://www.tvp.info/51513910/nowy-koronawirus-mutacja-polscy-zolnierze-wracaja-z-anglii-kierowcy-ciezarowek-przetestowani

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb