.
.

Multimedialne centrum turystyczno – edukacyjne

Wirtualny spacer po mieście, filmy, zdjęcia, materiały edukacyjne i możliwość wysłania e-widokówki z własnym zdjęciem, to tylko niektóre atrakcje multimedialnego centrum informacji o „Szlaku Kamienia” w strzegomskim CAS „Karmel”.

-Jest to z jednej strony atrakcja, a z drugiej narzędzie o ogromnym potencjale edukacyjnym dla mieszkańców gminy oraz turystów odwiedzających Ziemię Strzegomską – tłumaczy Tomasz Smagłowski, kierownik Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu. –Kontent multimedialnego centrum informacji jest przystosowany do każdej grupy wiekowej odbiorców i przygotowany w językach: polskim, czeskim, angielskim oraz niemieckim.

Dostępne aplikacje pozwalają zwiedzić Strzegom, Dobromierz, Horice i Podzvicinsko dzięki aktywnym mapom, filmom i galeriom zdjęć. W zbiorach są także materiały o lokalnych artystach i cyklicznych imprezach promujących gminę Strzegom w Polsce i zagranicą. Dla najmłodszych nie zabrakło gier edukacyjnych.

-Największą popularnością, wśród aplikacji cieszy się multimedialna widokówka ze Strzegomia z własnym zdjęcie – dodaje Tomasz Smagłowski. –Kilka kliknięć i własna kompozycja trafia na dowolny adres e-mail.

Urządzenia są dostępne nieodpłatnie w godzinach funkcjonowania Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu i stanowią uzupełnienie funkcjonującego tam Centrum Informacji Turystycznej.


2018-09-14 16:46 1730 Szlak Kamienia Strzegom CAS Karmel

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb