Nietrzeźwy, poszukiwany i z zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany!

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, patrolujący gminę Strzegom zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany a ponadto zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- W poniedziałkowe południe, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, patrolujący tereny gminy Strzegom zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 42-latek nie posiadał przy sobie również blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - mówi st. sierż. Magdalena Ząbek, Oficer Prasowy KPP Świdnica.
 
Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się , że to nie jedyne co  mężczyzna ma na sumieniu.  42-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego
 
42-latek będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd. 

Źródło: KPP w Świdnicy / fot. KWP w Olsztynie
2019-05-21 13:49 1451

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb