Panie i panowie pokazali swoje sylwetki [FOTO]

8 września w Strzegomiu odbyły się VIII zawody sylwetkowe Kamienna Rzeźba 2018, które przyciągnęły 116 zawodników z całej Polski. Na scenie zaprezentowali się zawodnicy w 12 oficjalnych kategoriach oraz w ramach eliminacji do Arnold Classic Europe.

- To już VIII edycja imprezy prowadzonej przez Klub Sportowy Start, która rozwija się i rozrasta. W tym roku wystartowało 116 zawodników, w tym najlepsi w poszczególnych kategoriach.  – mówi Piotr Szmidt, współorganizator zawodów. – Pewną nowością podczas tegorocznej Kamiennej Rzeźby jest to, że ważenie i przygotowanie zawodników odbyło się dzień przed zawodami, a wszystko po to, aby uczestnicy byli wypoczęci i mieli większy komfort.

Na scenie nie zabrakło gwiazd w kategorii kulturystyki powyżej 90 kg. Wśród nich pojawili się Bartosz Janiszewski, Łukasz Sosiński, Mateusz Zagórowski, Tomasz Kornalewski i Tomasz Słodkiewicz. W innych kategoriach zaprezentowali się: Natalia Damek i Natalia Czajkowska w kategorii bikini, Ariel Bąk  w kategorii kulturystyka klasyczna,  Sebastian Szmyt w kategorii kulturystyki do 90 kg, Tobiasz Rusek, Grzegorz Mizera i Łukasz Opolski i Łukasz Majkut w kategorii fitness plażowe.

Podczas zawodów trwały także eliminacje do Arnold Classic Europe. Wstęp na imprezę był bezpłatny.


2018-09-08 16:25 2311 Kamienna Rzeźba Kulturyści Klub Start Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb