Pasja nadaje cel w życiu

Ogromna liczba bodźców oraz pęd życia potrafią skutecznie przykryć  pragnienia, potrzeby i talenty. Trzeba jednak znaleźć moment, który staje się szansą na poszukiwanie własnych fascynacji. Doskonałym tego przykładem są Sandra i Łukasz Golińscy, pokazujący świat widziany oczami swojej wyobraźni, właśnie przez pryzmat pasji.
 
- Razem robimy zdjęcia od miesiąca i muszę przyznać, że dzielenie pasji z najbliższymi to duża zaleta. Uzupełniamy się wzajemnie. Ja wykonuje zdjęcia abstrakcyjne, a Łukasz pełne realizmu - tłumaczy Sandra Golińska.
 
Para realizuje swoje prace w zaciszu domowym lub podczas rodzinnych wypraw. Starają się łapać każdą okazję i czerpać inspirację z chwili. W pasję angażują także dzieci.
 
- Wszystko, co wspólnie tworzymy zaszczepia w naszych dzieciach ogromną kreatywność i motywacje do odkrywania w sobie talentów. Fotografię postrzegamy jako rodzaj sztuki z nieograniczonymi możliwościami i zdecydowanie zajęcie dla każdego, kto pragnie pokazać innym świat widziany oczami swojej wyobraźni - dodaje Sandra Golińska.
 
Sandra Golińska jest znana w gminie Strzegom, jako autorka kilku wystaw malarskich. Dwie pierwsze, „SzaroKolorowe” z 2016 roku oraz „Ciągnąc za sznurki” z 2018 roku, zaprezentowała z dużym powodzeniem w Strzegomskim Centrum Kultury. W 2019 roku artystka przygotowała kolekcję „SzaroKolorowe - Akt II”, podczas której prezentowała obrazy wykonane techniką mieszaną, farbami akrylowymi na płótnach, bez użycia pędzla.
 
Strzegomianka zajmuje się także rękodziełem oraz tańcem. Nie boi się wyzwań i zaraża swoją pasją innych. Od kilku lat współpracuje z niepełnosprawnymi dziećmi i angażuje w działania artystyczne. Będzie się można o tym przekonać już 21 sierpnia w strzegomskim Centrum Aktywności Społecznej "Karmel" , podczas wernisażu wystawy "SzaroKolorowe - Akt III". Tym razem, prócz prac Sandry Golińskiej, pojawią się także dzieła małych artystów z Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu.

Fot. Sandra i Łukasz Golińscy
Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

 

 

2020-08-02 09:42 624 Sandra Golińska, SzaroKolorowe, pasja, artystka, fotografia, wystawa, Strzegom

Komentarze

~Michał

Ładne foteczki :)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb