Przy LO powstanie nowe boisko

- Planem na rok 2021 było wybudowanie boiska i to niebawem się stanie – powiedział w Radiu Sudety Przemysław Stempniewicz, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Świdnickiego. Obiekt będzie służył nie tylko uczniom, ale wszystkim mieszkańcom.

– Czekaliśmy na ten obiekt bardzo długo i był naszym marzeniem. Będzie to boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią, z naturalnej trawy i  z pewnością posłuży licealistom, ale będzie także dostępne dla mieszkańców - mówi Tomasz Marczak, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu.

W budżecie powiatu zabezpieczono na ten cel 750 tys. zł. Nowoczesny obiekt ma zastąpić mocno zużyte, asfaltowe boisko i być gotowy latem br.
 
Fot.: lo.strzegom.pl
2021-01-21 16:29 307 Strzegom, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, boisko, Tomasz Marczak

Komentarze

~lovka

Hej, jeszcze do garaży bardzo proszę wyrównajcie drogę, te kocie łby i wystające kamienie nie będą pasowały do widoku pięknego fortu i boiska. .. Naprawdę wielka prośba od właścicieli garaży....

~Zapytanie

https://naszstrzegom.pl/wyniki-budzetu-obywatelskiego-2020,a481

~Zapytanie

Bardzo proszę o informację, kiedy i gdzie powstanie "Wybieg dla psów i park zabaw" który to projekt wygrał z Budżecie Obywatelskim. Bardzo duża frekwencja w tym przedsięwzięciu i ogromna liczba głosów właśnie na ten projekt świadczy o wielkiej potrzebie powstania takiego wybiegu dla czworonogów. Proszę o jakąś informację na jakim etapie jest to inwestycja i gdzie jest przewidziana. Jak trafnie stwierdził Pan Radny Cezary Włodarczyk taki wybieg i park dedykowany dla czworonogów to bardzo oczekiwany a przede wszystkim potrzebny teren ze względu na utrzymanie czystości na chodnikach, deptakach, zadbanych parkach, trawnikach użyteczności publicznej. Pan Radny rozumie, że brakuje w Naszym mieście takiej przestrzeni dla piesków, bo sam ma ślicznego psiaka i podczas spacerów ze swoim pupilem, często rozmawia o sprawach i potrzebach mieszkańców. Uważam, że to doskonały pomysł i oczekuję szybkiej jego realizacji. Pozdrawiam wszystkich właścicieli piesków i do zobaczenia na wybiegu. https://naszstrzegom.pl/powstanie-wybieg-i-park-zabaw-dla-psow,a469

~Gacuś

Do ~lovka. Się wpierw zapytaj Pana dyrektora-przewodniczącego, jak to załatwił, gdzie znalazł fundusze, na to żeby do garaży na Kościuszki zrobić piękną brukowaną drogę. Może dlatego się postarał, że tam pan dyrektor ma swój garaż? A na Jana nie ma kasy, żeby chociaż zaszutrować dziury i kamienie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb