Pytają o zadowolenie z warunków życia w gminach
Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” prowadzi badanie wartości i efektów swojego funkcjonowania oraz wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020 z perspektywą do roku 2023. Warto wziąć udział w ankiecie, by np. ocenić warunki życia w gminie i mieć wpływ na ich zmianę w przyszłości. Badanie jest anonimowe.
Ankieta składa się z 12 zamkniętych pytań i jest przeznaczona dla mieszkańców gmin: Strzegom, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Udanin, Żarów, Kostomłoty i Świdnica. Zawarte w niej pytania dotyczą m.in. poziomu warunków życia w gminie oraz oceny obszaru pod względem atrakcyjności infrastruktury turystycznej, kulturalnej czy drogowej. Respondenci są także pytani o działania na rzecz bezrobotnych oraz osób niepełnosprawnych.
- W związku z trwającą ewaluacją zewnętrzną prosimy wszystkich mieszkańców obszaru LGD „Szlakiem Granitu” o wypełnienie krótkiej ankiety – apeluje prezes LGD „Szlakiem Granitu” – Krystian Ulbin i dodaje, że opinie mieszkańców pomogą w doskonaleniu nowej strategii rozwoju oraz ogólnej działalności stowarzyszenia.
W anonimowym badaniu można wziąć udział do 7 sierpnia. Oto link do ankiety: https://cutt.ly/ankieta_lgd
~Qwert
Zbigniew z Tomkiem wszystkie wypełnili bo dla mnie zabrakło:(