Roztańczone małżeństwo podbija Strzegom [FOTO]

Od ponad 20 lat zarażają pasją do tańca i zdrowego stylu życia mieszkańców Jawora i Kamiennej Góry. Ich podopieczni z sukcesami biorą udział w turniejach krajowych i zagranicznych oraz telewizyjnych show. Mowa o Izie i Adrianie Kowalskich, którzy uruchamiają kolejne studio tańca – tym razem w Strzegomiu.

- Początki naszej działalności sięgają końca lat 90. Wówczas naszą pasją dzieliliśmy się poprzez naukę tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wraz z upływem lat, podopieczni zapragnęli czegoś więcej, niż tylko warsztatów, a mianowicie możliwości sprawdzenia się w polskich i międzynarodowych turniejach. Postawili nam tak wysoko poprzeczkę, że nastał moment, kiedy nasza pasja przerodziła się w pracę zawodową – tłumaczy Iza Kowalska, współwłaścicielka KDance Studio I&A Kowalscy.

Studio tańca uzyskało wówczas akredytację w Polskim Związku Tańca i tym samym możliwość zdobywania klas tanecznych w turniejach krajowych, jak i zagranicznych.

- Nasi tancerze regularnie i z sukcesami biorą udział w Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata. Kilka dni temu nasza zawodniczka zdobyła znakomite 4 miejsca podczas Mistrzostw Europy IDO – Hip Hop & Electric Boogie oraz Hip Hop Battle & Break Dance, była jedyną  Polką w finale. Mamy za sobą także udział programach telewizyjnych: ”Mam Talent”„Mali Giganci”, czy „You Can Dance”. Od 2005 roku  organizujemy Ogólnopolski Turniej Tańca, który stał się rozpoznawalną marką w kraju – wskazuje Adrian Kowalski, współwłaściciel KDance Studio I&A Kowalscy.Małżeństwo zaraziło swoją pasją już kilkaset osób w regionie, we wszystkich grupach wiekowych,  prowadzą także ogólnorozwojowe zajęcia sportowe: fitness, pole dance, Fit and Jump oraz Zumba Fitness.

- To taki postpandemiczny pakiet, aby odzyskać siły witalne, zwiększyć swoją wydolność i zrzucić zbędne kilogramy – tłumaczy z uśmiechem Iza Kowalska. – Oczywiście zadbaliśmy o to, aby zajęcia były innowacyjne i atrakcyjne – stąd np. zajęcia na trampolinach Fit and Jump, w których oprócz skakania w rytm muzyki, wzmacniamy wszystkie partie ciała. W tym przypadku gwarantuję, że organizm będzie tryskał endorfinami, ale i spalonymi kaloriami oraz potem – dodaje współwłaścicielka studia tańca.KDance Studio słynie także z zajęć przedmałżeńskich dla par i nie chodzi tu o nic innego, jak szkolenie w dziedzinie tańca weselnego.

- Jesteśmy takim pogotowiem dla par. Często na cztery tygodnie przed weselem przychodzą do nas przyszli „państwo młodzi” i chcą nauczyć się tzw. pierwszego tańca - najczęściej niczym z filmu Dirty Dancing. No i cóż, zabieramy się wtedy do pracy i nie chwaląc się, osiągamy efekt bliski wyobrażeniom. Nie pozostawiamy jednak złudzeń – wyściskamy z młodych wszystkie poty – zapewnia Adrian Kowalski.

Sieć KDance Studio liczy kilka oddziałów w regionie, w tym od kilku tygodni małżeństwo uruchomiło także studio w Strzegomiu. Chętni, którzy chcą spróbować przygody z tańcem lub zajęciami fitness, mogą skorzystać z pierwszych, nieodpłatnych zajęć. Więcej informacji na www.kdance.pl .

Fot.: Materiały KDance Studio I&A Kowalscy

Artykuł sponsorowany
2021-09-17 18:01 655 KDance Studio, studio tańca, fitness, Iza Kowalska, Adrian Kowalski, Strzegom, Jawor

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb