Rusza konkurs fotograficzny „Młodym okiem”

Burmistrz Strzegomia zaprasza dzieci i młodzież z terenu gminy Strzegom, w wieku od 7 do 18 lat, do udziału w konkursie fotograficznym „Młodym okiem”. Oprócz nagród za zdobycie I, II i III miejsca, wszyscy uczestnicy mają zagwarantowane pakiety z gadżetami promującymi gminę.
 
- Tematem fotografii powinny być obiekty, krajobrazy i urokliwe miejsca gminy Strzegom, na tle których należy sfotografować jedną osobę lub grupę osób. Fotografie powinny w ciekawy sposób prezentować walory gminy Strzegom – informuje gmina Strzegom na facebooku.
 
Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie jednej fotografii w dowolnym cyfrowym formacie i przesłanie jej do dnia 15 sierpnia 2021 r. na adres: biuletyn@strzegom.pl.
 
W terminie od 17 do 31 sierpnia 2021 r. fotografie wraz z opisami będzie można oceniać na fanpage’u gminy Strzegom. Zdjęcia z największą liczbą polubień otrzymają nagrody rzeczowe, zaś każdy uczestnik konkursu otrzyma wyróżnienie - zestaw promocyjny zawierający: kubek, magnesy, folderki, mapy i pocztówki.
 
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie wyróżnień i nagród nastąpi w dniu 4 września 2021 roku w ramach Święta Granitu Strzegomskiego.
 
Informacje organizatora konkursu:
 
Fotografie zgłoszone do konkursu muszą stanowić własność autora w wieku od 7 do 18 lat.
 
Fotografie muszą być opisane danymi: imię, nazwisko i wiek autora / nazwa fotografowanego obiektu lub miejsca / numer telefonu, adres poczty email rodzica lub opiekuna prawnego.
 
Do fotografii należy dołączyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie.
 
Przekazanie fotografii jest jednoznaczne z akceptacją zasad konkursu i równoznaczne ze zgodą na upublicznianie wizerunku sfotografowanych osób.
 
Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu w celu jego organizacji i promocji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego Konkursu jest Burmistrz Strzegomia – Urząd Miejski Rynek 38, 58 – 150 Strzegom.
 
Szczegółowych informacji na temat Konkursu udzielają pracownicy Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, tel. 74 8560 555, e-mail: biuletyn@strzegom.pl.

Fot. Pixabay
2021-07-22 15:49 181 Młodym okiem, konkurs fotograficzny, gmina Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb