.
.

"Siła Marzeń " według seniorów! [FOTO + FILM]

Jedna scena, cztery pokolenia aktorów i dużo radości. Tak w skrócie można opisać obchody Europejskiego Dnia Seniora, które stały się w Strzegomiu już tradycją. 23 października, podopieczni Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor" zaprezentowali spektakl pn. "Siła Marzeń". Do współpracy zaprosili młodzież z Zespołu Szkół w Strzegomiu.

- Jest to już IV edycja obchodów Europejskiego Dnia Seniora, z okazji której przygotowujemy spektakl dla wszystkich mieszkańców i gości. W tym roku aktywny udział w przedstawieniu wzięli seniorzy, kadra, ale także młodzież z Zespołu Szkół w Strzegomiu, co nadało wydarzeniu międzypokoleniowego charakteru - tłumaczy Anna Jarosińska, kierownik Dziennego Domu Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu.

Spektakl składał się z trzech odsłon, w których spełniały się marzenia seniorów. W ostatnim akcie, podopieczni DDP "Senior-Wigor" przyznali, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, nazywając nim swoją placówkę. Przed samym spektaklem wystąpiła Martyna Sudoł, uczennica Zespołu Szkół w Strzegomiu, prezentując swój talent wokalny.

Po spektaklu był czas na podziękowania, rozmowy z aktorami i słodki poczęstunek, który przygotowali organizatorzy.

2019-10-23 15:42 1370 Dzienny Dom Pobytu "Senior-Wigor" w Strzegomiu, Zespół Szkół w Strzegomiu, Siła Marzeń, spektakl

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb