„Ślad” śpiewa o Strzegomiu

Zespół „Ślad”, który współtworzą bracia Andrzej i Rafał Oryńczak nagrał utwór, który ma szansę stać się hitem promującym region. Chodzi o piosenkę pt. „Na kamieniu kamień”, która prócz bluesowych dźwięków nawiązuje do Strzegomia i jego mieszkańców.

- Pomysł na zespół „Ślad” jest świeży, ponieważ formacja powstała w październiku zeszłego roku. Sam utwór napisałem dużo wcześniej – jakieś 8 lat temu. Muzyka i słowa dojrzewały przez ten czas i czekały na dobry moment, który właśnie nastał – mówi Rafał Oryńczak, autor słów i członek zespołu „Ślad”.

Zespół jest coraz bardziej rozpoznawalny w regionie, ale i na całym Dolnym Śląsku z uwagi na wyrazisty charakter artystów oraz bluesowy styl w jakim tworzą.

- Utwór i teledysk należy potraktować jako singiel i zapowiedź albumu, który planujemy wydać w przyszłym roku pod warunkiem, że dopiszą sponsorzy, ponieważ materiał jest praktycznie gotowy – dodaje członek zespołu „Ślad”.

Piosenka szybko wpada w ucho, a słowa wydają się być efektem obserwacji lokalnego środowiska. Autorem słów i muzyki jest Rafał Oryńczak, a teledysk powstał przy wsparciu Klastra Kamieniarskiego i TV Horyzonty24.


2018-12-14 16:05 7097 Na kamieniu kamień, zespół Ślad, Rafał Oryńczak, Andrzej Oryńczak

Komentarze

~wszystkolubnic

Cudowny zespół! Super muzyka :)

~marlena

super muzyka :-)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb