Strażacy z OSP Strzegom proszą o pomoc!

Na co dzień niosą pomoc i gaszą pożary. Uczestniczą w usuwaniu skutków katastrof czy wypadków, w tym komunikacyjnych. Teraz strażacy z OSP Strzegom zwracają się z apelem o pomoc do mieszkańców.

Wiemy, jak ważną rolę w życiu lokalnych społeczności pełnią Ochotnicze Straże Pożarne. Ochrona zdrowia i życia oraz ludzkiego mienia to zadania, z którymi na co dzień mierzą się strażacy. O zaangażowaniu druhów z OSP Strzegom mówią statystyki - aż 219 razy wyjeżdżali na interwencje w 2019 roku.

Teraz przyszedł czas, aby pomóc strażakom z OSP Strzegom, którzy przeprowadzą w najbliższym czasie zbiórkę złomu. - Jeśli posiadacie Państwo złom, który jest zbędny i zajmuje miejsce my z chęcią go odbierzemy - tłumaczą druhowie ze strzegomskiej formacji.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży złomu zostaną przekazane na materiały budowlane do świetlicy strażackiej, która wymaga rewitalizacji.

Osoby zainteresowane wsparciem i przekazaniem złomu proszone są kontakt telefoniczny: 663 175 469 lub 725 082 608. Pomożecie?
2020-01-11 09:16 3980 OSP Strzegom, zbiórka złomu, pomoc

Komentarze

~Sucha pyta

Niech wam trójca święta która wydała tysiące złotych na doprowadzenie hotelu do porządku po gówno aferze da!! Zapomniałem oni nic nie dają bo trzymają ich paragrafy!!

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb