.
.

Strzegomska Grupa Rowerowa ma już rok! [FOTO]

Mają za sobą niezliczoną ilość wycieczek i treningów - w tym w nocy, wspólną pasję i energię dla nowych wyzwań. Minął już rok od utworzenia Strzegomskiej Grupy Rowerowej, a efektem jest zgrana ekipa z regionu, którą scala miłość do jazdy jednośladem i wspólna przyjaźń.

Pomysłodawcą i założycielem Strzegomskiej Grupy Rowerowej  jest Tomasz Kruszelnicki, którego jedną z pasji jest kolarstwo. Formacja powstała, aby zjednoczyć rowerzystów z gminy Strzegom, organizować wspólne treningi i wycieczki, a wszytko dla frajdy i przyjemności.

- 2 lutego minął dokładnie rok od utworzenia grupy #SGR w mediach społecznościowych. Na początku nie wierzyłem, że rozrośnie się ona do takich rozmiarów i będę miał okazję poznać wspaniałych tak ludzi - entuzjastów kolarstwa – tłumaczy Tomasz Kruszelnicki – pomysłodawca projektu.

Społeczność jest nieformalną grupą, która stale rozrasta się i jest otwarta dla nowych członków. Strzegomska Grupa Rowerowa prócz wspólnych wyjazdów, wspomaga działania innych formacji sportowych funkcjonujących w gminie Strzegom.

- Tworząc tę grupę zależało mi aby każdy mógł wnosić do niej coś od siebie. Myślę, że ten element wypalił w 100% i dziś dzięki wspólnym pomysłom grupa codziennie nabiera na sile - dodaje  Tomasz Kruszelnicki.

W planach Strzegomskiej Grupy Rowerowej są wyjazdy rekreacyjne i treningowe, które mają być formą wypoczynku, relaksu i ogólnego rozwoju fizycznego. Trasy nadal mają być wybierane przez uczestników grupy i dostosowywane do ich możliwości, tak żeby mogli z nich korzystać członkowie o różnym stopniu zaawansowania. Niebawem formacja zyska także nowe, jednolite stroje w oryginalnych barwach Strzegomskiej Grupy Rowerowej!

Fot. Strzegomska Grupa Rowerowa

 
2020-02-11 10:42 967 #SGR, Strzegomska Grupa Rowerowa, kolarstwo, Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb