.
.

Strzegomski „Ślad” w Mrągowie

Zespół „Ślad” jest rozpoznawalny w regionie, ale i na całym Dolnym Śląsku z uwagi na wyrazisty charakter i styl artystów. W najbliższy weekend bracia Andrzej i Rafał Oryńczak wystąpią na ogólnopolskiej imprezie pn. Taneczny Piknik Country w Mrągowie.

- Przed nami udział w 38. edycji legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie. W piątek pojawimy się z koncertem w miasteczku westernowym Mrongoville, a dzień później z występem w Amfiteatrze nad jeziorem Czos  – tłumaczy Rafał Oryńczak, członek zespołu "Ślad".

Strzegomianie będą koncertowali 26 lipca od godziny 15.00 i 27 lipca od godziny 21.00. W swoim repertuarze, prócz utworu promującego region pt. „Na Kamieniu Kamień” pojawi się także nowość -  utwór pt. „Anielski Walc”, który otrzymał III miejsce w ogólnopolskimi plebiscycie na Nową Piosenkę Country 2019.

- Serce ciągnie do Mrągowa, ponieważ występuję tam od 18 lat. Podczas 38. edycji Festiwalu pojawimy się jako duet i zamierzamy pokazać, że gmina Strzegom, cały Dolny Śląsk zna się na muzyce country i blues – dodaje Rafał Oryńczak.

Prócz zespołu „Ślad” w na festiwalu pojawią się także: Rapidgrass, Zbigniew Hofman i grupa Babsztyl, Alicja Boncol, Mariusz Kalaga, Caramelka, Tautha & Ellorien Irish Dance, Anthony Tullo oraz Rednex.

Przypomnijmy, że zespół „Ślad” powstał w październiku 2017 roku i od tej pory odnosi sukcesy. Artyści w dużej mierze zawdzięczają to swojemu doświadczeniu i wierności gatunkowi muzycznemu, który tworzą. Obecnie bracia są w trakcie przygotowania materiału na I autorską płytę, a jeden z utworów pt. „Anielski Walc” można juz usłyszeć na antenie lokalnej rozgłośni Radio Sudety 24 oraz Programu I Polskiego Radia.

Fot. Paweł Bednarz

2019-07-25 17:56 1726 Ślad, Andrzej Oryńczak, Rafał Oryńczak, Piknik Country, Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb