Strzegomski talent w TVP2! [FOTO]

Warto włączyć TVP2 już w najbliższą niedzielę (17.05.) o godzinie 15:05. W programie "Szansa na sukces" pojawi się utalentowana strzegomianka - Justyna Sitarek wraz z koleżankami, z zespołu "Farciary".

Justyna Sitarek jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu i wielokrotnie występowała choćby na deskach Strzegomskiego Centrum Kultury. Teraz przyszedł czas na prezentację, na szklanym ekranie. Młoda artystka trafiła do "Szansy na sukces".

-  Udział w ,,Szansie na sukces", razem z dziewczynami naszego kwartetu ,,Farciary’’: Idą Szeblą, Eweliną Woźniak oraz Alicją Czajkowską, okazał się ciekawym przeżyciem. Jadąc na casting do Wrocławia, za namową naszej instruktorki muzycznej pani Ani Lutz, nie spodziewałyśmy się dostania do tego programu, ponieważ była bardzo duża konkurencja, a castingi odbywały się również w innych miastach - mówi Justyna Sitarek.

Dziewczęta nie traciły jednak nadziei i doczekały się telefonu z TVP z zaproszeniem do programu. Nie jest już tajemnicą, że pojawią się na ekranie z formacją VOX.

-  Sprawiło nam to wielką radość, ponieważ, tak samo jak zespół VOX, śpiewamy w wielogłosie. Ostateczne nagranie programu odbyło się w miłej i rodzinnej atmosferze. Spędziłyśmy cudownie chwile oraz poznałyśmy wiele nowych osób. Pomimo lekkiego stresu, było to dla nas niezapomniane doświadczenie i super przygoda - dodaje Justyna.

Emisja programu odbędzie się w najbliższą sobotę (17.05.) godzinie 15:05 w programie TVP2, a my trzymamy kciuki za dziewczęta, żeby miały "farta" i wyśpiewały finał!

Fot.: facebook.com
2020-05-13 08:37 1379 Farciary, Justyna Sitarek, TVP, Szansa na sukces

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb