.
.

Strzegomskie LO ze znakiem jakości! [FOTO+FILM]

Rozglądając się za dobrym, renomowanym liceum, nie trzeba szukać daleko. W najnowszym rankingu "Perspektyw", strzegomskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego otrzymało znak jakości i plasuje się na III miejscu w powiecie świdnickim.

W dzisiejszych czasach, wysokiej jakości edukacja, komfort i realizacja zainteresowań młodzieży jest przepustką do lepszej przyszłości. Wielowymiarowy rozwój wyznacza kierunki dalszego działania, a szkoła średnia staje się w naturalny sposób "centrum kreowania kariery" młodego człowieka.

Taką odpowiedzialność bierze na swoje barki Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, starając się dopasować do potrzeb młodzieży, poprzez tworzenie atrakcyjnych kierunków i profili zajęć. Utrzymanie wysokiego poziomu to także jedno z wyzwań, o które dbają nauczyciele i dyrekcja.

- W najnowszym rankingu "Perspektyw", w kategorii "Najlepsze licea w Polsce", nasza szkoła otrzymała tytuł "Brązowa Szkoła 2020". Jest to dowodem na dobrą kondycję edukacyjną szkoły, plasującą ją na 933. miejscu w Polsce, 68. miejscu na Dolnym Śląsku i 3. miejscu w powiecie świdnickim - tłumaczy Tomasz Marczak, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

 Ważnym elementem przy wyborze szkoły powinien być także komfort ucznia związany z dostępem do zajęć dodatkowych i odpowiedniego zaplecza. Warto także wziąć pod uwagę bardziej prozaiczny aspekt, jakim jest odległość szkoły od domu, który ma istotny wpływ na poziom wypoczynku ucznia.

Decyzja o wyborze szkoły, kierunku, czy profilu powinna być jednak zawsze indywidualną i przemyślaną decyzją. Pomóc w tym może wiele materiałów promocyjnych dotyczących rekrutacji.

Strzegomskie liceum stworzyło w tym celu specjalny film:

2020-04-27 12:30 907 Strzegom, Liceum Ogólnokształcące, Tomasz Marczak

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb