.
.

Strzelcy, społecznicy [FOTO]

Są młodzi, pełni pasji i siły. Kochają strzelectwo, znają się na ratownictwie, ale także są niekwestionowanymi społecznikami. Mowa o członkach Związku Strzeleckiego - Oddział Strzegom, którzy chętnie angażują się pomoc. Niedawno porządkowali tereny zielone, a kilka dni temu oczyścili mur z graffiti.

- Kolejna akcja społeczna naszego Oddziału. Tym razem,  21 maja nasi strzelcy oczyścili mur Cmentarza Parafialnego w Jaroszowie z graffiti. Środki do usunięcia napisów otrzymaliśmy od proboszcza parafii w Jaroszowie - czytamy na profilu facebookowym Związku Strzeleckiego.

To nie pierwsza taka akcja, ponieważ członkowie organizacji wielokrotnie pomagali w porządkowaniu terenów zielonych w Jaroszowie oraz przy wydarzeniach i uroczystościach w mieście.

W okresie pandemii koronawirusa, strzelcy nie spoczęli na laurach. Pracowali przy odkażaniu obiektów użyteczności publicznej oraz wzięli udział w akcji szycia maseczek ochronnych, które później trafiły do instytucji i mieszkańców całego powiatu świdnickiego.


Fot.: facebook.com/zs.oddzial.strzegom

2020-05-23 08:35 569 Związek Strzelecki - Oddział Strzegom, Jaroszów, Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb