Tajemnicze nagranie z Gór Sowich

U jednych wywołuje ciarki na plecach, a u innych uśmiech. Sprawa jest jednak poważna i na razie nie wyjaśniona. Chodzi o nagranie, które pojawiło się mediach społecznościowych na stronie Przyrodnik Góry Sowie. Fotopułapka w Górach Sowich uchwyciła coś, w czym niektórzy dopatrują się tajemniczej postaci.

Przyrodnik Gór Sowich to regionalna strona o przyrodzie, na której można m.in podziwiać filmy nagrane z kamer, rozstawionych w Górach Sowich. Jedno z opublikowanych nagrań wywołuje jednak dreszcze nie tylko u autorów filmu.

- Wracamy z lasu do domku w górach, włączamy komputer a przez okno słychać pohukiwanie sowy. Przeglądamy materiał zebrany z dwóch tygodni i nagle pojawia się puste video. Przyglądamy się zawsze szczególnie takim klatkom bo może coś ciekawego przebiegło w rogu nagrania. Ale wtedy... przeszły nas ciarki. Trochę creepy nie sądzisz? - czytamy na profilu Przyrodnik Gór Sowich.

Fotopułapka, czyli kamera reagująca na ruch zarejestrowała coś, co trudno zidentyfikować. Niektórzy twierdzą, że to tajemnicza postać, a inni, że gąsienica w nietypowej perspektywie.

Niewątpliwie Góry Sowie ukrywają w sobie nie jedną tajemnicę. Zatem, kiedy wybierzecie się choćby w najbliższy weekend na spacer, albo grzyby właśnie w Góry Sowie miejcie ze sobą w gotowości kamerę. Może to Wam uda się uchwyć coś ciekawego i „creepy”?

Fot.: Przyrodnik Góry Sowie / Facebook

2019-09-13 09:00 2242 Góry Sowie, Przyrodnik Gór Sowich, tajemnicza postać

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb