Reklama


Reklama


Reklama

Uczniowie z Norwegii, Grecji i Turcji goszczą w strzegomskim ogólniaku [FOTO]

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu trwa czwarte spotkanie finałowe partnerów projektu „Successful Schools with STEM” odbywającego się w ramach programu Erasmus+. Bierze w nim udział 32 uczniów i nauczycieli z Polski, Norwegii, Grecji i Turcji.

Koordynatorkami polskiej części wydarzenia są nauczycielki Małgorzata Chęcińska i Karolina Mrozik. Pod ich opieką młodzież zdobywa wiedzę, doświadczenie, szlifuje umiejętności językowe i przede wszystkim przeżywa niesamowitą przygodę. – Ideą Erasmusa jest nie tylko nauka, ale również integracja, zawieranie znajomości i poznawanie obyczajów uczestników – mówi Małgorzata Chęcińska.

- Dla strzegomskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących jest to pierwszy projekt Erasmus+. Mamy nadzieję, że będzie kontynuowany w przyszłości. Będziemy składać wnioski na kolejne projekty, ponieważ jest to olbrzymia szansa dla uczniów dająca możliwość szlifowania języka angielskiego oraz poznawania innych kultur  – dodaje nauczycielka.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie, przelot samolotem, bilety na przejazdy autobusowe, ubezpieczenie, kieszonkowe oraz zapewnione wycieczki i inne atrakcje turystyczne. Dzięki programowi Erasmus+ uczniowie mają szansę na bezpłatną naukę zagranicą oraz udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych.
2024-04-16 17:48 1044 erasmus, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Strzegom,

Komentarze

https://youtu.be/oSIYYAf-Qys?si=2-AWDrdXOUmO2RSv

https://youtu.be/BokVMaESdfc?si=Ti7viNuBJbtEHv_n

https://youtube.com/watch?v=4Yuorfut_WA

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb