.
.

DIY wg strzegomskiej artystki [FOTO]

Strzegomska artystka - Ewa Solima przygotowała projekt "koronamaski" ze szczegółową instrukcją wykonania, zgodnie z ideą DIY, czyli zrób to sam. Instrukcja pojawiła się w mediach społecznościowych i wydaje się sympatyczną i kolorową osłodą czasu kwarantanny.

Ewa Solima potrafi zaskoczyć i nie boi się wyzwań. Znana nie tylko w gminie Strzegom, ale także w Polsce i na świecie artystka wykonała tzw. "koronamaskę" z ogólnie dostępnych materiałów. Liczy się pomysł i inwencja doboru kolorystycznego  elementów.

Aby wykonać maskę, potrzebujemy:  folię (grubą koszulkę) A4, kolorowy karton, piankę (może być z karimaty), wstążkę lub gumkę oraz klej na gorąco i zszywacz. Efekt jest imponujący, a na pewno może być pomysłem na spędzenie wolnego czasu z rodziną podczas trwania kwarantanny. Oczywiście walory ochronne maski nie mają tu znaczenia, ponieważ chodzi o uśmiech i dobrą zabawę.

Przypomnijmy, Ewa Solima jest malarką, rzeźbiarką, projektantką ekstrawaganckich butów i torebek. Malarka, rzeźbiarka, projektantka ekstrawaganckich butów i torebek. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa i Rzeźby.

Fot. facebook.com
2020-03-24 08:56 1404 koronawirus, Strzegom, Ewa Solima

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb