.
.

„Gwiezdne podwórko” na finiszu [FOTO]

Już dosłownie za kilka tygodni zostanie oddana do użytku kolejna inwestycja w Strzegomiu – tzw. „Gwiezdne podwórko”, które znajduje się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Planowany termin zakończenia robót zgodnie z umową to 31 marca 2020 r. Planowany koszt inwestycji ok. 404 tys. zł.
 
Zakończono prace związane z wymianą nawierzchni utwardzonej, budową pochylni dla niepełnosprawnych wraz z  pochwytem, budową schodów zewnętrznych do budynku szkoły od strony podwórka. Dostarczono i zamontowano:  nowe ogrodzenie z bramą i furtkami, stół zewnętrzny do gry w tenis stołowy, tablice tematyczne, ławki, donice zewnętrzne, kosze na śmieci, budynek tymczasowy - magazynek. Dostarczono również rozkładaną scenę z plandeką.
 
- W dalszej części w ramach inwestycji wykonane zostaną następujące roboty: dostawa i montaż gier edukacyjnych przyklejanych poprzez wulkanizację (rakieta, kompas, pawi zegar, tablica matematyczna, układ słoneczny), dostawa i montaż grilla, uzupełnienie trawników i nasadzenia roślin na rabatach – informuje Joanna Przepłata z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu.
 
Przypomnijmy, inwestycję zgłoszono do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego.
2020-03-05 11:20 560 Gwiezdne Podwórko, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Strzegom, Budżet Obywatelski

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb