.
.

Okradziono dom w Olszanach!

4 maja dokonano zuchwałego włamania do domu jednorodzinnego w Olszanach. Złodzieja nie odstraszył monitoring, ani popołudniowa pora. - Dzięki Bogu, nasza 11-letnia córka była wtedy u babci, bo strach myśleć, co mogłoby się wydarzyć - opowiada pan Dariusz, właściciel domu.
 
Złodziej wszedł na posesję pana Dariusza 4 maja około godziny 15:30 i w kilka minut splądrował dom.
 
- Tutaj nie chodzi o to, że ukradł jakieś drobne rzeczy, ale o fakt, że nasza 11-letnia córka mogła być sama w domu. Dziecko, na szczęście, przebywało u babci na obiedzie. Nie chcemy nawet myśleć, co mogłoby się wydarzyć - tłumaczy pan Dariusz.
 
Sprawą zajęła się policja, ale pan Dariusz szuka także złodzieja na własną rękę i prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą przyczynić się do odnalezienia sprawcy.
 
- Szukamy charakterystycznego, pojazdu marki Audi A4 w kolorze szarym. Pojazd ma przyciemniane szyby, dwie rury wydechowe oraz charakterystyczne, błyszczące felgi - dodaje pan Dariusz.
 
Chodzi o identyfikację numerów rejestracyjnych sprawcy zdarzenia. Auto najprawdopodobniej wjechało do Olszan około godziny 15:21 od strony miejscowości Stanowice, a o godzinie 15:49 wyjeżdżało w stronę miejscowości Modlęcin.
 
Osoby, które mają informacje lub dysponują nagraniem z wideorejstratora samochodowego i pomogą w ustaleniu sprawcy mogą liczyć na nagrodę pieniężną. Pan Dariusz zaoferował kwotę 1000 zł. Informacje należy przekazywać pod numer telefonu: 667 170 017.
2020-05-06 13:36 10597 złodziej, kradzież, włamanie, Olszany, nagroda

Komentarze

~Autoo

Szukajcie samochodu na grupach Facebook Audi, widać że właściciel z nim kombinował na 90%, nalezy do jakiejs grupy.

~nickfury

Polecam wrzucić informację na facebook i strony typu Spotted Strzegom itp. POMOŻE NA 100%

~komos

Od dłuższego czasu w Strzegomiu i w okolicznych wioskach dochodzi do kradzieży i włamań. Może policja ruszyłaby w teren. Od kiedy są za stacją to tak ludzie się czują, jakby ich przenieśli do Wrocławia.

Rycho też zauważył, że policmajsty odkąd wyprowadziły się za stację, to jak by mieli bardziej wywalone na to, co dzieje się w mieście i gminie. Nawet jak ryja drę w rynku nikt nie reaguje. Może dla tego, że Bürgermeister jak w Wąchocku gasi światła jak idzie spać. I wtedy wszyscy się Rycha boją nawet policmajstry.

~Damian

Panie Darku dorzucam kolejny tysiąc złotych dla osoby ,która pomoże w ujęciu złodzieja. Też mam córkę w podobnym wieku i ciarki mnie przechodzą jak to czytam.

~Paweł

Proponuję sprawdzić monitoring z rynku w Strzegomiu wydaje mi się że widziałem to auto tego dnia DDZ

~Gosia

Witam ja chyba widuje to auto, prosze o kontakt

~darek

proszę o kontakt tel 667170017 Pani Gosiu

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb